2019. október 13. Vasárnap
Kálmán, Ede

ALENT Hungary Kft. - Laboráns

ALENT Hungary Kft. - LaboránsKedves végzős Vegyészek!

Az ALENT Hungary Kft. 16 éve sikeresen működik Magyarországon, dunaharaszti gyártó egységébe munkatársat keresünk Laboráns pozícióba.

Feladat:

  • Minőségellenőrzés végzése a gyártás teljes folyamata alatt a megadott utasítások alapján
  • Adatok szolgáltatása a riportok elkészítéséhez
  • Mérési eredmények dokumentálása
  • Rend tartása, biztonsági szabályzatok betartása, auditokra való felkészülés
  • A belső kalibrálások rendszeres elvégzése

Elvárások:

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteriával kiegészítve)
  • Munkába járás támogatása
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség

Munkarend:

  • Két műszak

A munkavégzés helye:

  • Dunaharaszti

További információ: Erdélyi Éva (Tel: 06 24 506 135)

www.AlphaAssembly.com