2019. augusztus 20. Kedd
István, Vajk
ALKOTMÁNY ÜNNEPE

Gyógyszeripariszolgáltató - Minőségbiztosítási Asszisztens

Gyógyszeripariszolgáltató - Minőségbiztosítási AsszisztensKedves Végzős Vegyészek!

Rád van szükségünk! A HR Partner Consulting keres dinamikusan növekvő, nemzetközi gyógyszeripariszolgáltató ügyfele számára szakembert az alábbi pozícióba: Minőségbiztosítási Asszisztens

Feladatok, felelősségi kör:
  • Beérkező áru szállítási dokumentumainak ellenőrzése, részletes dokumentálása.
  • Beérkező áru minőségellenőrzése meghatározott szempontok szerint és az elvégzett vizsgálat részletes dokumentálása.
  • Minőségellenőrzési tevékenységhez kapcsolódó regiszterek és dokumentumok vezetése.
  • Társosztályokkal történő együttműködés, információ megosztása.
  • Minőségbiztosítás más területeivel történő kommunikáció.
  • Termékminőségre hatással lévő körülmények folyamatos monitorozása.

Alkalmanként:

  • Beérkező gyógyszer specifikációjának elkészítése meghatározott módszer szerint.
  • GMP tevékenységhez tartozó területek hőmérsékletmonitorozása és a mért értékek kiértékelése.
  • Beérkező csomagolóanyagok minőségellenőrzése.
  • Statisztikák készítése, archiválás.
Elvárások:
  • Érettségi, felsőfokú végzettség előny.
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban.
  • Minőségtudatos gondolkodás.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word adatbázisok használata)
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Nagyfokú rugalmasság, proaktív személyiség.
  • Jó stressz- és monotonitást tűrő képesség.
  • Minőség-ellenőrzés területén szerzett tapasztalat és tárgyalási angol előny.
Amit kínálunk:
  • Kellemes, fiatalos, rugalmas munkahelyi légkör.
  • Dinamikusan növekvő, stabil cég.
  • Versenyképes jövedelem és juttatások.
  • Gyógyszeripari szektorban elmélyülés.
  • Nemzetközi környezet.
Munkavégzés helye: Budapest