2019. december 12. Csütörtök
Gabriella

Sealed Air - Quality auditor

Sealed Air - Quality auditorKedves Végzős Diákok!

A világszerte több mint 15.000 munkavállalót foglalkoztató Sealed Air vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, a Pest megyei Újhartyánban működő, csomagolóanyagokat gyártó Sealed Air Magyarország Kft. keres új munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióra.

Feladatok
  • A termeléshez kapcsolódó gyártási előírások, munkautasítások betartásának ellenőrzése
  • Laboratóriumi vizsgálatok elvégzése gázkromatográf, fénymikroszkóp és mechanikus berendezések segítségével
  • Gyártósorokon készülő termékek minőségi előírások szerinti ellenőrzése
  • A termékeknél, eljárásoknál tapasztalható hibák és eltérések dokumentálása
  • Operátorokkal, műszakvezetőkkel és minőségügyi mérnökökkel való aktív kapcsolattartás
  • Az üzemben gyártott termékportfólió és az alkalmazott gyártástechnológia megismerése
  • Minőségügyi projektekben való részvétel
Elvárások
  • Minőségbiztosítási területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • Műszakos munkarend vállalása (éjszakai munkavégzés is!)
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés
  • Önálló feladatok ellátására és csapatmunkára egyaránt való képesség
  • Monotonitástűrő személyiség
Előny
  • Vegyésztechnikus végzettség
  • Angol nyelvismeret
Amit kínálunk
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Versenyképes személyi alapbér + Cafetéria
  • Munkavállalói ajánlási bónusz
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejárás támogatása (km hozzájárulás vagy céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről)
  • Kedvezményes étkezés, ingyenes reggeli és gyümölcs
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye
  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)