2020. február 19. Szerda
Zsuzsanna

PÁTRIAPHARMA Kft - Vegyésztechnikus vagy Mintavevő munkatárs

PÁTRIAPHARMA Kft - Vegyésztechnikus vagy Mintavevő munkatársKedves végzős Vegyészek!

Vegyésztechnikus/Mintavevő munkatársat keres a PÁTRIAPHARMA Kft. Budapesten.

FŐBB FELADATOK:
  • beérkező vegyi anyagok, alapanyagok, csomagolóanyagok és késztermékek mintavétele
  • mintavételhez kapcsolódó dokumentációs és adminisztrációs feladatok ellátása
  • levett minták belső laborba történő szállítása
  • mintavételhez szükséges eszközök tisztítása, mosogatása
ELVÁRÁSOK:
  • vegyipari végzettség
  • vegyipari területen szerzett tapasztalat
  • GMP ismerete előny
  • erős fizikum
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk