2020. május 30. Szombat
Janka, Zsanett

Knorr-Bremse - Vegyész technikus

Knorr-Bremse - Vegyész technikusKedves Végzős Vegyészek!

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk Vegyész (felületkezelési) technikus pozícióba.

Főbb feladatok
  • Automata, PLC vezérelt merítő - szóró rendszerű előkezelő sorok üzemeltetése, karbantartása, felügyelete.
  • Automata szennyvízkezelő berendezés felügyelete, üzemeltetése, karbantartása
  • Vegyszerraktár kezelése, leltározása.
  • Laboratóriumi vizsgálatok elvégzése – fürdőelemzések, szennyvíz - paraméterek rendszeres mérése, dokumentálása.
  • Tervezett karbantartási feladatok elvégzése, koordinálása, dokumentálása
Munkakör betöltésének feltételei
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Vegyésztechnikus OKJ-s bizonyítvány
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Folyamat orientáltság
  • Problémamegoldó képesség
  • Fizikai teherbírás
Előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felületkezelési technológiákban szerzett munkatapasztalat
  • Precizitás, gyorsaság
  • Gyalogkíséretű targonca/alulról vezérelt híddaru jogosítvány
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • PLC vezérlőrendszerek ismerete
Amit ajánlunk:
  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

Munkavégzés: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését!

Mellékletek:
Fájl letöltése (vegyesztechnikus.pdf)vegyesztechnikus.pdf[ ]