RSS Youtube Facebook "Több mint 140 éve az érték a mérték!"
2020. április 9. Csütörtök
Erhard, Dusán
 

Amerikai és ITM-es delegáció látogatása iskolánkban

Amerikai és ITM-es delegáció látogatása iskolánkbanKedves Petrikesek!

Február 13-án az Amerikai Nagykövetség és az Információs és Technológiai Minisztérium (ITM) delegációja látogatott iskolánkba. A látogatás során a Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum kancellárja, Dr. Molnárné Rénes Éva és főigazgatója, Novák Géza ismertették a centrumban zajló szakmai munkát, valamint Tóth Edina tanárnő mutatta be iskolánkat. Ezt követően a vendégek részt vettek egy bemutató órán, amelyen a 12. C, környezetvédő osztály diákjai és tanáraik, Kullai-Papp Andrea tanárnő és Gőgh Zsolt tanár úr az iskolában zajló környezetvédelmi projektet mutatták be interaktív formában, a Webex-tábla segítségével. Az órát követően a laborokban zajló munkával is megismerkedhettek vendégeink Horváth Norbert tanár úr előkészítésében, Dr. Szerencsi Marianna tanárnő vezetésével. A látogatás végén az iskolánkban zajló Erasmus+ projekteket, az „Our Common European Tale”-t és az „Off the Beaten Path”-t bemutató kiadványokat ajándékoztunk a delegációk tagjainak. Reméljük, a látogatás egy jövőbeli, gyümölcsöző szakmai együttműködés kezdete volt.

 
Ezúton is köszönjük a délelőtt sikeres lebonyolításában nyújtott minden diák, tanár és kolléga segítségét
 
Amerikai és ITM-es delegáció látogatása iskolánkban Amerikai és ITM-es delegáció látogatása iskolánkban Amerikai és ITM-es delegáció látogatása iskolánkban Amerikai és ITM-es delegáció látogatása iskolánkban Amerikai és ITM-es delegáció látogatása iskolánkban Amerikai és ITM-es delegáció látogatása iskolánkban

Elérhetőségek

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnáziuma
OM azonosító: 203 058
Intézménykód: 051406
Levelezési cím: 1146 Budapest, Thököly út 48-54.
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Telefon: +36 1 343 4810
Fax: +36 1 343 6036