RSS Youtube Facebook "Több mint 140 éve az érték a mérték!"
2020. augusztus 11. Kedd
Zsuzsanna, Tiborc
 

Jövő héten Digitális Témahét a Petrikben: Be Digitally Aware

Jövő héten Digitális Témahét a Petrikben: Be Digitally AwareKedves Diákok!

Iskolánk 2018. április 11-13 között bekapcsolódik a Digitális Témahét elnevezésű programsorozatba, mely során egy, IKT eszközökkel támogatott és több tantárgyat átölelő projektet készítenek az 1/13S osztály tanulói.

 
A Digitális Témahét alatt szeretnénk a munkánkat nemzetközi szintre emelni, így várunk mindenkit szeretettel április 11-13 között 13:00 órakor a Twitteren egy rövid angol nyelvű nemzetközi Twitter chatre, ahol a technológiával kapcsolatos félelelmeinkről, mindennapos használati szokásainkról beszélgetünk, valamint kérdéseket tudtok feltenni a résztvevő diákoknak. #digitalistemahet #dthpetrik
 
Április 13-án, a projekt utolsó napján a Ti szavazatotokra is számítunk, mikor a végső munkákat értékeljük.
A projektünket iskolánk facebook oldalán is követni tudjátok: Digitális Témahét

 

Jövő héten Digitális Témahét a Petrikben: Be Digitally Aware

 

Elérhetőségek

Budapesti Műszaki SzC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikuma
OM azonosító: 203 058
Intézménykód: 051406
Levelezési cím: 1146 Budapest, Thököly út 48-54.
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Telefon: +36 1 343 4810
Fax: +36 1 343 6036