RSS Youtube Facebook "Több mint 140 éve az érték a mérték!"
2019. november 21. Csütörtök
Olivér
 

Sport Versenyek eredményei - 2014-2015

Sport Versenyek eredményei - 2014-2015Kedves Diákok!

Nagyon szép eredményeket értek el Petrikes diákjaink. Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak. 

 

 

 

DIÁKOLIMOPIA BUDAPESTI DÖNTŐ 

Lányok
  • 1. helyezett Horváth Eszter 10. A kéttusa (100m úszás+1600m futás)
  • 4. helyezett Tóth Bettina 11.B
Fiúk
  • 2. helyezett Szekeres Kristóf 13.A
  • 6. helyezett Szilágyi Levente 13.C
  • 1. helyezett Csapat
 
KÉTTUSA DIÁKOLIMPIA BUDAPESTI DÖNTŐ
Lány
  • 1. helyezett Horváth E. 
  • 4. helyezett Tóth Bernadett
Csapat
  • 1. helyezett
Fiú
  • 2. helyezett Szekeres Kristóf
Csapat
  • 2. helyezett Szekeres Kristóf, Szilágyi
 
KÉTTUSA DIÁKOLIMOPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ 
Lányok
  •  2. helyezett Márványkövi Fanni 13. A kéttusa (100m úszás+1600m futás)
Fiúk
  • 24. helyezett Szekeres Kristóf 13. A
Csapat
  • 2. helyezett: Horváth Eszter 10. A, Márványkövi Fanni 13. A, Tóth Bettina 11. B
 
SAKK DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ
  • 2. helyezett Tóth Olívia 12.A
 
SPORTLÖVÉSZET PISZTOLY 40 LÖVÉSES
  • 3. helyezett Bielik Márk 13.C
 
AMATŐR RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA 
  • 4. helyezett V-VI. korcsoport Cserepes Tamás 12.C, Fülöp Bendegúz 13. A
  • Hevesi Krisztián 12. C, Kovács Gábor 10. C
  • Kun Ádám 13. A, Nemecsek Patrik 10. C
  • Szilágyi Levente 13. C, Tóth Barnabás 13. A
  • Farkas Benjámin 9KNy, Turza Hunor 12. C
 
PROFI RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS
  • Cserepes Tamás 12.C, Fülöp Bendegúz 13. A
  • Hevesi Krisztián 12. C, Kovács Gábor 10. C
  • 2. helyezett VI. korcsoport Kun Ádám 13.A, Nemecsek Patrik 10. C
  • Szilágyi Levente 13. C, Tóth Barnabás 13.A
  • Farkas Benjámin 9KNy, Sályi Gábor 12. B
 
ÜGYESSÉGI ÉS VÁLTÓ FUTÓ CSB
Lányok
  • 1. helyezett Diszkoszvető csapat
  • 4. helyezett Súlylökő csapat Szabó Henriett, Ruda Bernadett, Tasnádi E., Horváth E., 
Fiúk
  • 1. helyezett Diszkoszvető csapat Simon G., Fülöp Bendegúz, Lázár Ádám, Nagy Kristóf, Herczeg Iván
  • 5. helyezett Svéd váltó Lázár A, Szabó A., Vella M., Simon G.
  • 5. helyezett Súlylökő csapat Nagy K., Herczeg I., Fülöp B., Balaton., Stréli
  • 6. helyezett Távolugró csapat Simon G., Szabó A., Nagy K., Lázár Á., Parti P.
 
BUDAPEST KÖZÉPISKOLÁS ATLÉTIKA KUPA
  • 5. helyezett Fiú- Lány összetett
 
ASZTALITENISZ BUDAPESTI DIÁKOLIMPIA
  • 5-8. helyezett Kolnhófer Petra
 
BALOGH TAMÁS EMLÉKVERSENY Bp.-i FEDETT PÁLYÁS ATLÉTIKA CSAPATBAJNOKSÁG
Fiú
  • 2. helyezett Távolugró csapat Simon, Farkas, Nagy.
  • 4. helyezett Súlylökő csapat Simon, Herczeg, Nagy, Fülöp
Lány
  • 6. helyezett Súlylökő csapat

Elérhetőségek

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnáziuma
OM azonosító: 203 058
Intézménykód: 051406
Levelezési cím: 1146 Budapest, Thököly út 48-54.
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Telefon: +36 1 343 4810
Fax: +36 1 343 6036